פזית שביט, אדריכלית ומעצבת פנים, היא הבעלים של משרד אדריכלים ועיצוב פנים בתל אביב. היא החלה את דרכה המקצועית כתלמידתו של אדריכל גלעד אופז, מי שהיה מהנדס העיר אשדוד, ראש אגף הרישוי ואדריכל העיר תל אביב ובשנים האחרונות עוסק משרדה בתכנון ועיצוב בתחום הפרטי, המסחרי והציבורי הכולל בתים פרטיים, משרדים, חנויות, מרכז ספורט, ישיבה, בית כנסת ועוד. כמו כן מתמחה המשרד בטיפול ובהוצאת היתרי בניה, תמ"א, הרחבות ותוספות בניה, בעיקר בתל אביב.

שמה של פזית שביט ופועלו של משרדה נודע גם ביכולת הטיפול במקרים של היתרי בניה ובקשות מורכבות ובעייתיות, המוביל גם לפניות של אדריכלים, מעצבי פנים ואנשי מקצוע לסיוע ומציאת פתרונות טכניים ויצירתיים עבורם.

עבודות התכנון והעיצוב של משרדה כוללות, בין השאר, את תכנון שוק האיכרים בבקעת הירדן, עיצוב חנויות בשוק האיכרים ביפו, טיפול בהיתרי בניה בבניין לשימור ברחוב מזא"ה פינת יבנה בתל אביב ועיצוב פנים של דירות בלב העיר, בהן שולבו אריחי גלוסקא עם תקרות גבוהות והקפידו על שימור חזית הבניין.

ערך מוסף: "לפני ארבע שנים סיימתי את לימודי בקורס שעסק בנושא של עיצוב בר קיימא ולאחריו בקורס 'אדריכל מלווה בניה ירוקה' של עמותת האדריכלים. במהלך העבודה אני משתמשת בכלים ובפתרונות של אדריכלות ירוקה ומשלבת ערכים ושיטות בניה נכונות, חסכוניות וידידותיות לאדם ולסביבה".

הכי אוהבת בעבודה: "אני אוהבת את הגיוון ואת השילוב בין המקרו למיקרו כמו גם את המנעד הרחב של העשייה – בפרויקט אחד אני עוסקת בתכנון, בהרחבות בניה ובהיתרים לתמ"א. באחר, מתרכזת בעיצוב פנים ומוצר. אני נותנת שירותי ייעוץ לפני רכישה או בניה, בודקת את הנכס ואת כל האפשרויות למקסם את זכויות הבניה שלו.

בנוסף, אני מייעצת ללקוחות שמחפשים פתרונות עיצוב לבעיות יומיומיות כדוגמת ילד שאינו אוהב לישון בחדרו או לשבת ולהכין שיעורים ליד שולחן כתיבה. באמצעים פשוטים, כמו החדרת אור או מיקום מחדש של פריטי הריהוט, אני מצליחה לפתור בעיות של שנים".

המפגש עם דקור: "הגעתי לדקור לראשונה עם לקוחה שהתעקשה על רכישת מטבח של החברה. עבדתי מול סיון ניסני חלפון, מעצבת מקצועית, מקסימה ואינטיליגנטית, שמכירה את התחום ושולטת במגוון החומרים. מקצוענית אמיתית שהצליחה לתת פתרון נכון ומתאים ללקוחה במחיר שווה לכל כיס. מאז אני עם דקור".

 

אוהבת במיוחד:  "את הניו לק – חומר עמיד ובלתי שריט שנראה תמיד מצויין. החומר נעשה ביציקה אחת, לא ניתן לשרוט או לחרוט עליו ולכן הוא מתאים במיוחד לבתים עם ילדים קטנים. הניו לק יפה יותר מפורמייקה, מתחרה במראה מול גימור צבע ומנצח בפרמטרים של חוזק ועמידות".

עוד קצת: "יעצתי ועיצבתי חדרים, כיתות וחללים משותפים במרכז חירום לילדים. אשמח לעשות ולסייע מכל הלב למוסד או למשפחה הזקוקים לכך".

 

צילם: רגב כלף

מתוך:  http://decor.co.il/%D7%90%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%97%D7%95%D7%93%D7%A9-12/

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *