דף הבית » אודות » סיוע במכירה ורכישת נכסים

פזית שביט | מיטוב עסקאות נדל"ן

קבלת התמורה הגבוהה ביותר עבור רכישה / מכירת נכס

למען לקוחותינו פיתחנו במשרד "פזית שביט אדריכילם" מחלקה לייעוץ למיטוב עסקאות נדל"ניות.

נישה זו התפתחה מתוך ההבנה כי קיים פער משמעותי בשוק הנדל"ן בדבר קיומן של בדיקות טרם רכישות.

לרוב המשפחות בישראל, ההוצאה היקרה ביותר הינה רכישת נכס למגורים. מיד לאחריה, בהפרש מחירים גדול תמוקם הוצאה עבור רכישת רכב. "לא ייתכן כי טרם קניית הרכב, נלך למכון לבצע  בדיקה במהלכה ייבחן הרכב בפרוטרוט, ואילו לפני קניית דירה לא נבחן את טיבה אצל בעל המקצוע המתאים".

מניסיוננו, לקוחות לא מעטים פנו למשרדינו בגין נכסים שונים שרכשו במיטב כספם לצורכי עיצוב, הרחבות, ועוד, ולדאבוננו, עוד בהליך בחינתו של הנכס במשרד נוכחנו כי עסקת החלומות שביצע הלקוח הינה חתול בשק.

כיום, בשוק הנדל"ן הפרוץ, נמכרים לעיתים קרובות מבנים לא חוקיים, חריגות בניה, ושימושים אסורים. קרה כי הגיעו למשרדינו לקוחות אשר רכשו דירת גג במיקום מושלם בלב ת"א ולמפח נפשם הסברנו להם, כי על פי חוק, לא בנוי שם דבר, ומעבר לכך, אפילו לא קיימת היתכנות להכשיר את המבנה בדיעבד ודה פאקטו- הם קנו אוויר. גם מקרים בהם לקוחות רכשו נכס כי 'אוטוטו מבצעים תמ"א' כשבעצם מבחינה סטטוטורית אין זה מתאפשר היא תופעה מוכרת.

אז איך למכור דירה בקלות ולקבל את התמורה הגדולה ביותר?

לתוך הוואקום הזה, נכנס משרדינו כשבאמתחתנו כלים לבחינה פרטנית ומדוקדקת של הנכס מבחינה תכנונית, וכן בחינתן של היתכנויות עבור זכויות בניה עתידיות.

במקביל, משרדינו נותן שירות לטובת מוכרי נכסים.

המשרד מבצע בחינה של מצבו הסטטוטורי של הנכס, ומסייע בהשבחת נכסים במספר אפיקים, החל מהום סטיילינג, העמדה והלבשת הדירה טרם מכירה, ועד להוצאת היתרי בניה ותוספות בניה אשר מעלות את ערכו של הנכס באופן משמעותי.

פזית שביט אדריכלים ומעצבים

הוקם בשנת 1997 בתל אביב. המשרד עוסק בתכנון מבנים, הרחבות בנייה ועיצוב פנים, תוך תכנון וייצור פריטים ייחודיים המותאמים בצורה מושלמת לצורכי הלקוח.