מסך טלוויזיה מתוך משטח עבודה

פרגודים לחלוקת החלל

פרגוד מרלין מונרוהפרגודים, שמקורם ביפן, הינם אלמנטים שמחלקים את החלל, ומשמשים לחלוקה והפרדה בין אזורי הבית / המשרד. הפרגודים יוצרים נישות ישיבה נעימות ואינטימיות ומגיעים במגוון סיגנונות, צבעים, חומרים וגדלים. כן משמשים להסתרת באלאגן, לקישוט קיר ול"כיוון" התנועה בחלל.

הפרגודים המוצגים הינם פרגודי קנווס העשויים משלושה חלקים ומודפסים משני הצדדים(תמונות שונות של אותו אלמנט). להלן פרגוד בהדפס מרילון מונרו בצבעים בהירים ונעימים אך עם זאת ההדפסים בעלי אימפקט וישדרגו כל חלל בו הם יוצבו. ופרגוד בודהה בצבעים שחור ומוזהב.משרה אוירה נעימה, מיסטית. מומלץ לאוירה כייפית ונעימה וכן למטפלים אלטרנטיביים.

מסך טלוויזיה מתוך משטח עבודה

טיפים לעיצוב חדרי ילדים

לפעמים הילדים מבקשים שינוי בחדר. ברוב הפעמים  מבקשים ריהוט חדש. לשאלה מדוע הם מבקשים ריהוט חדש הם עונים בדרך כלל כי הארון הזה ישן, והמיטה הזאת בכלל לא יפה או….

שילוב של ידיות מעוצבות וטפטמחפשים פתרון זול ומקורי לעיצוב החדר ? החליטו ביחד עם הילד על הצבעים החדשים שישלטו בחדר, ממליצה על צבעי פסטל. ניתן לצבוע את המיטה בשני צבעים, לצבוע את הארון, ניתן לקנות ידיות מעוצבות לארונות, לצבוע את מסגרת המראה והנה לכם חדר חדש, צעיר וחדשני. כמובן שניתן לצבוע פריטים נוספים תלוי בסוג הפריטים הקיימים.

באם אתם מבקשים לעצב את הקירות ואין ברשותכם היכולת לתקצב ציור אומנותי, ניתן לרכוש גליל טפט מעוצב להדביקו לאורך קיר אחד או שניים והאפקט המבוקש נוצר.

במידה ואתם מבקשים לקבל פתרון נוסף כתבו לי

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *