| שביט – לוינסקי אדריכלים

.

בשנת 2011 הוקמה מחלקה לתכנון ומיתוג מבני משרדים, מלונות ובניני מגורים, שכל יעודה, ליווי יזמים עד לשלב האכלוס הסופי.

לצורך כך חברה למשרד הקיים, אדריכלית עירית רז לוינסקי, בוגרת תואר שני באדריכלות, March, מאוניברסיטת ניו יורק. עירית, שבמהלך שנותיה עבדה על ספקטרום מאוד רחב של פרויקטים בארץ ובחו"ל, שמביאה אתה למשרד, ניסיון רב בתחום דירות היוקרה, הבתים פרטיים והמלונאות. במהלך עבודתה עסקה במגוון פרויקטי מגורים, מלונות ומשרדים בארץ ובעיקר בחו"ל כאשר המפורסם שבהם הינו ניהול פרויקט מלון הפלאזה היוקרתי בניו יורק.(G.N.A)

השילוב בין המשרד הוותיק, רב הניסיון, בשילוב עם הידע הנרחב שמביאה אתה השותפות, מציג מוצר חדש ואפשרות לשירות ברמה מאוד גבוהה ובמגוון תחומים.

שביט לוינסקי אדריכלים מוערכים, ומוכרים הודות למצוינות ולאוריינטציה העסקית הייחודית. המשרד פיתח שיטה להשיג את התמורה הטובה ביותר והטיפול הנכון ביותר בפרויקט בכל תקציב ובכל לוח זמנים. תהליך התכנון מתבסס על שיתוף פעולה אינטנסיבי בין הלקוח והאדריכל, והגשמת החזון היזמי. האדריכלות הינה מקשה אחת עם יזמות ללא פשרות. בשילוב עם השאיפה המתמדת של המשרד למצוינות, הפרויקטים של המשרד הם יצירות אמנות ייחודיות אשר לא מתפשרות על פרקטיות ונוחות ותפורות אישית לכל לקוח.
מהלך זה של שביט  -לוינסקי אדריכלים הביא להקמתה של המחלקה לתכנון ומיתוג , ששמה לה למטרה לתת מענה מקצועי, איכותי, יעיל וחדשני לצרכי היזמים בישראל ולפיתוח המואץ הצפוי בתחום.

במסגרת שיתוף הפעולה, חברו יחד הניסיון הרב של משרדה הוותיק של פזית שביט ושנות עבודה רבות בארץ עם התמחות בעיר תל אביב, יחד עם עירית לוינסקי שמביאה בנוסף לניסיונה בארץ, רוח בינלאומית הן ברמות עיצוביות והן בהובלת פרויקטים מסחריים ועבודה מול צוותי שיווק, קבלן, יזם.

לכל הנאמר יש להוסיף היכרות רבת שנים בין האדריכליות מה שמביא לגישה שיתופית ואחידה. המשרד מבטיח ליווי מושלם של פרויקטים שעומד במבחן המציאות ויקדם את כל שלבי הפרויקט תוך שימת דגש על אסתטיקה, פונקציונליות והצרכים העסקיים של לקוחותינו מכל רחבי העולם.

נשמח לעמוד לרשותכם, מקווים להמשך שיתוף פעולה פורה.

 

פזית שביט            עירית לוינסקי

פזית שביט אדריכלים ומעצבים

הוקם בשנת 1997 בתל אביב. המשרד עוסק בתכנון מבנים, הרחבות בנייה ועיצוב פנים, תוך תכנון וייצור פריטים ייחודיים המותאמים בצורה מושלמת לצורכי הלקוח.