דף הבית » שירותי יעוץ

פזית שביט | שירותי יעוץ

מתן פתרונות עיצוביים ללא תכנון אדריכלי

למען לקוחותינו פיתחנו במשרד "פזית שביט אדריכלות ועיצוב" את נישת הייעוץ.

נישה זו התפתחה מתוך ההכרה בצורך של הרוכשים דירה בליווי של מעצב / אדריכל, אך לא יכולים להיכנס לתהליך ארוך שכרוך בעלויות גבוהות. הפתרונות מיידיים, ניתנים ללא תכניות אדריכליות ובמחיר שווה לכל כיס. הייעוץ בנוי משני מפגשים (סה"כ 3 שעות).

1.פגישה במשרדי פזית שביט או פגישה בבית הלקוחות – תהליך יעוץ בן שעה. בפגישה זו יינתנו ייעוץ ומתן פתרונות מיידיים לתכנון. העמדה וחלוקת החלל, יעוץ בתכנון מטבח, עיצוב תאורה, התאמת חומרים וגוונים. כל זאת תוך שיתוף בני הבית והקניית הנוחות והאנרגיה הטובה. במידה והפגישה מתקיימת במשרדינו הרי שניתן ורצוי להעביר תמונות / תכניות טרם הפגישה. כבר בתום הפגישה הלקוחות יכולים ליישם את הפתרונות והרעיונות האדריכליים.

2. ליווי לקנייה ובחירת ריצוף וחיפוי, נגרות קבועה, ריהוט נייד, בחירת גופי תאורה, טכסטילים, אביזרים משלימים וכד' (עד 3 שעות).

מתוך דברי פזית שביט – מנהלת המשרד

"לא אחת אני נתקלת באנשים שקנו דירה ומבקשים להתאימה לצרכיהם. הם מרגישים שהם צריכים רק מעט עזרה במספר נושאים, הכוונה של בעל מקצוע מוסמך שמכיר ומבין את המערכות ובאמת יכול לעזור ולייעץ. אחרים רוצים שינוי, שיהיה נעים ורגוע, מרגישים שמשהו לא מסתדר. בכניסה לבית תמיד מבולגן, הילד לא מכין את שיעוריו בחדרו או אפילו לא מוכן לישון במיטתו… לעיתים השינוי המבוקש הינו בחדר אחד בבית, חדר לתינוק שעומד להגיח או לילד העולה לכיתה א'. אותם אנשים לא אחת אומרים שהיו מאוד שמחים לו אדריכל או מעצב פנים היה מגיע ועוזר. אין באפשרותם להוציא סכום כסף גדול…"

פזית שביט

פזית שביט אדריכלים ומעצבים

הוקם בשנת 1997 בתל אביב. המשרד עוסק בתכנון מבנים, הרחבות בנייה ועיצוב פנים, תוך תכנון וייצור פריטים ייחודיים המותאמים בצורה מושלמת לצורכי הלקוח.