דף הבית » שביט – לוינסקי Partnership
Shavit - Levinsky architecture & design
עיצוב פנים שביט לוינסקי

בשנת 2011 הוקמה מחלקה לתכנון ומיתוג מבני משרדים, מלונות ובניני מגורים, שכל יעודה, ליווי יזמים עד לשלב האכלוס הסופי. לצורך כך חברה למשרד הקיים, אדריכלית עירית רז לוינסקי, בוגרת תואר שני באדריכלות, March, מאוניברסיטת ניו יורק. עירית, שבמהלך שנותיה עבדה על ספקטרום מאוד רחב של פרויקטים בארץ ובחו"ל, מביאה אתה למשרד, המון ניסיון בתחום עיצוב הפנים הפרטי והמסחרי, בכלל זה מלונות ומשרדים. כולל ניהול פרויקטים רבים בארץ ובחו"ל בין היתר מלון הפלאזה היוקרתי בניו יורק על כל מרכיביו.

המשרד פיתח שיטה להשיג את התמורה הטובה ביותר והטיפול הנכון ביותר בפרויקט בכל תקציב ובכל לוח זמנים. תהליך התכנון מתבסס על שיתוף פעולה אינטנסיבי בין הלקוח והאדריכל, והגשמת החזון היזמי.

במסגרת שיתוף הפעולה, חברו יחד הניסיון הרב של משרדה הוותיק של פזית שביט ושנות עבודה רבות בארץ עם התמחות בעיר תל אביב, יחד עם עירית לוינסקי שמביאה בנוסף לניסיונה בארץ, רוח בינלאומית הן ברמות עיצוביות והן בהובלת פרויקטים מסחריים ועבודה מול צוותי שיווק, קבלן, יזם.

פזית שביט אדריכלים ומעצבים

הוקם בשנת 1997 בתל אביב. המשרד עוסק בתכנון מבנים, הרחבות בנייה ועיצוב פנים, תוך תכנון וייצור פריטים ייחודיים המותאמים בצורה מושלמת לצורכי הלקוח.